Bezpłatna wypożyczalnia sprzętu pomocniczego (rehabilitacyjnego) - wznowienie działalności

 (link otworzy duże zdjęcie)

Od dnia 23 lipca 2020 r. WSPL SPZOZ w Koszalinie wznawia działalność bezpłatnej wypożyczalni sprzętu pomocniczego (rehabilitacyjnego).

 

Wypożyczalnia a COVID-19

W celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji, przeciwdziałania, zapobiegania i zwalczania COVID-19 informujemy, że podpisanie stosownych dokumentów oraz  wypożyczenie sprzętu odbywać się będzie w budynku technicznym (poza budynkiem głównym, dostęp do budynku głównego jest ograniczony). Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 261 456 825. Osoby wypożyczające powinny stosować podstawowe środki ochrony indywidualnej (obowiązuje zakrycie ust i nosa, itd.).

Jednocześnie informujemy, że każdy sprzęt jest przygotowany do wypożyczenia przy użyciu profesjonalnych środków do dezynfekcji.


Podstawowe informacje

Prezydent Koszalina Pan Piotr Jedliński oraz Dyrektor WSPL SPZOZ w Koszalinie Pan Andrzej Hamerla zapraszają osoby niesamodzielne i niepełnosprawne zamieszkałe w Koszalinie do skorzystania z bezpłatnej wypożyczalni sprzętu pomocniczego takiego jak: wózki inwalidzkie - manualne, kule ortopedyczne oraz balkoniki kroczące. 

 Wypożyczalnia działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00, w siedzibie Przychodni przy ul. Zwycięstwa 204A w Koszalinie, sprzęt jest dostępny po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 261 456 825 – sekretariat WSPL SPZOZ w Koszalinie. Wypożyczający uzyska informacje o dostępności sprzętu, zgłosi potrzebę wypożyczenia oraz potwierdzi termin wypożyczenia i zwrotu.

 Sprzęt którym dysponujemy został przekazany przez Fundację „Eco Textil od Was dla Was” ze Skarżyska Kamiennej. Ponadto Fundacja posiada około 200 stacjonarnych punktów w Polsce gdzie można bezpłatnie wypożyczyć również rowery trójkołowe oraz łóżka rehabilitacyjne wyposażone w materace przeciwodleżynowe. W celu dokładnego zapoznania się z ofertą Fundacji zapraszamy na stronę internetową Fundacji Eco Textil od Was dla Was.

 Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wypożyczalni oraz innymi dokumentami (protokół zdawczo – odbiorczy, pełnomocnictwo) – na naszej stronie internetowej w zakładce DRUKI.

Opublikowano: 22 lipca 2020 08:41

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 100

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Projekt informatyczny o publicznym zastosowaniu - dostosowanie strony internetowej do standardu WCAG 2.0 AA - Strona przyjazna dla seniorów i osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.